Skip Ribbon Commands Skip to main content

Specjalista Produktu

 

 
 
 

Specjalista Produktu


Przetrwać emocjonalny huragan
Wybór nowego systemu audio lub unowocześnianie istniejącego jest dość emocjonalnym doświadczeniem. Pożądamy najlepszego dostępnego systemu, ambicjonalnie sięgamy tak wysoko, jak to możliwe i śnimy o tym, by znaleźć idealnego kompana naszej duszy – takiego, który zaoferuje niekwestionowanie znakomitą reprodukcje dźwięku, rok po roku. Dla prawdziwego miłośnika muzyki zakup samochodu jest niczym w porównaniu do zakupu nowego systemu HiFi. To jak skok na głowę w emocjonalny huragan. Dlatego upewniliśmy się, że pomoc będzie zawsze pod ręką.


Poznaj swojego doradcę Marantz
Twój Specjalista Produktu Marantz jest więcej niż po prostu ekspertem od systemów Marantz, został przeszkolony by pomóc Ci w znalezieniu tego jedynego, wymarzonego systemu audio. On zada Ci właściwe pytania: jak duży jest pokój, jakie urządzenia mobilne chcesz do niego podłączyć i jakimi głośnikami dysponujesz. Co więcej, pytaniami doprowadzi do decyzji opartej na faktach. Dzieje się tak dlatego, ze Specjaliści Produktu Marantz przeszli dokładne i regularne szkolenia, by upewnić się, że ich wiedza jest pełna i uaktualniana na bieżąco wraz z ukazywaniem się nowych produktów Marantz.


Specjaliści Produktu posiadający 2 lub 3 gwiazdki
Każdy dealer eksponujący lub oznaczony logo “Specjalista Produktu” przeszedł odpowiednie szkolenia i może służyć Ci ekspercką poradą, który z produktów Marantz będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Jednakze ci dealerzy, którzy wykonali zadania szkoleniowe w stopniu ponadprzeciętnym zostali oznaczeni dwoma gwiazdkami. Ci z dealerów, którzy wykonali zadania szkoleniowe w stopniu znacznie wykraczającym poza średnią zostali nagrodzeni trzema gwiazdkami.

Tak wiec zanim dokonasz tej ważnej decyzji o wyborze nowego sprzętu audio, porozmawiaj ze swoim Specjalistą Produktu Marantz.