Skip Ribbon Commands Skip to main content

Marantz KI Ruby – tylko w Polsce dostępny z wyjątkowym Pakietem VIP

paź 22, 2018
Dla miłośników marki Marantz w Polsce, polski dystrybutor marki, Horn Distribution S.A. przygotował specjalny Pakiet VIP dostępny wraz z zakupem pełnego zestawu urządzeń PM KI Ruby i SA KI Ruby.

Ten unikatowy zestaw urządzeń powstał w 40 rocznicę współpracy marki Marantz z jej z Ambasadorem, Kenem Ishiwata, prezentując dwa wyjątkowe komponenty z limitowanej edycji o nazwie KI-Ruby: odtwarzacz SACD/CD - SA-KI Ruby oraz wzmacniacz, PM-KI Ruby – obydwa modele są dostępne w ograniczonej liczbie 1000 sztuk na całym świecie.

Zadbaliśmy o to, by z ogólnej liczby dostępnych zestawów jakie zostały wyprodukowane, 50 trafiło do miłośników marki w Polsce. Zadbaliśmy także o to, by móc zaoferować Państwu jedne z najniższych dostępnych numerów seryjnych urządzeń z puli, co również ma wartość kolekcjonerską.

Ken Ishiwata, jeden z guru świata audio, ma wyjątkowy stosunek do Polski i Polaków. Będąc gościem i prelegentem corocznych edycji Audio Video Show w Warszawie, drugiej co do wielkości imprezie tego typu w Europie, zawsze powtarza, że czuje się tutaj mile widziany. Świadczą o tym liczne spotkania, rozmowy, prezentacje z jego udziałem, podczas których ustawiają się kolejki miłośników marki i muzyki w ogóle, chętnych uścisnąć jego dłoń i zdobyć autograf.

Z okazji tego wspaniałego, rubinowego jubileuszu chcielibyśmy zaprosić Państwa do wspólnego świętowania tej okazji i skorzystania z wyjątkowo nadarzającej się okazji spotkania Kena Ishiwata w Polsce, podczas najbliższej edycji Audio Video Show 2018 w Warszawie, w dniu 17 listopada 2018 roku.

• Ekskluzywne wydanie najnowszego, dwupłytowego albumu doskonałej polskiej artystki, Anny Marii Jopek i Branforda Marsalisa – „Ulotne”
• Luksusową ramkę ze zdjęciem jubileuszowym Kena Ishiwata i urządzeń KI Ruby *
• Dwa jednoosobowe, jednodniowe zaproszenia-bilety wstępu na największą w Polsce imprezę Audio Video Show 2018 odbywającą się od 16 do 18 listopada 2018 r. w Warszawie.**
• Voucher na 1 noc pobytu 2 osób w hotelu Radison Blu Sobieski w Warszawie z rezerwacją na 17. Listopada 2018 r.,
• Możliwość uczestniczenia w Ken Ishiwata Master Class, wyjątkowym muzycznym spotkaniu z Kenem Ishiwata **
• Zaproszenie na wspólną, jubileuszową kolację z naszym gościem, Kenem Ishiwata **
• Całość pakietu zamknięta w opakowaniu jubileuszowym.

(*) możliwość otrzymania autografu pod warunkiem uczestnictwa w pozostałych proponowanych atrakcyjnych aktywnościach.
(**) ze względu na datowane elementy pakietu, najwłaściwszym dniem wizyty będzie 17. listopada 2018 r. Zastrzegamy możliwość zmiany zawartości Pakietu VIP.